Inteligentny dom jutra

Na osiedlu Verde Residence pragniemy zadbać o to, aby wszystkie główne funkcje Twojego nowego domu były dla Ciebie dostępne za pomocą jednego dotknięcia. Każdy budynek w naszej nowej inwestycji zostanie wykonany przy wykorzystaniu innowacyjnego systemu automatyki budowlanej KNX.

System KNX

KNX to jeden z najpopularniejszych systemów sterowania inteligentnym domem. Umożliwia łączenie i optymalizację różnych instalacji, mieszczących się w mieszkaniu. Do wszystkich możesz mieć dostęp za pośrednictwem jednego, głównego urządzenia. Dzięki tej technologii Twój nowy dom stanie się przyjazny zarówno Tobie, jak i rodzinnemu budżetowi. Inteligentne sterowanie domowymi systemami realnie przekłada się na energooszczędność, dzięki czemu zmniejszają się koszty opłat.

Dzięki systemowi KNX masz zapewnioną kompatybilność takich elementów Twojego domu, jak:

Instalacja grzewcza

Oświetlenie pomieszczeń i zautomatyzowane żaluzje

Wentylacja i klimatyzacja

System nagłośnienia

Brama wjazdowa

Innowacyjny system alarmowy Jablotron

Innowacyjny system alarmowy

Inteligentny dom to także zaawansowany system alarmowy. Technologia firmy Jablotron zapewnia maksymalne bezpieczeństwo Tobie oraz Twojemu mieszkaniu. Po połączeniu systemu Jablotron z mechanizmem automatyki budowlanej, możliwa jest również integracja alarmu bezpośrednio z firmą ochroniarską. Wszystko po to, abyś w swoim nowym domu mógł spać spokojnie.

Zamieszkaj w domu, który pozwala Ci na jeszcze więcej

Emonter Group od 2010 roku jest certyfikowanym instalatorem i integratorem systemów automatyki budowlanej. Z powodzeniem wykonaliśmy już ponad 50 tego typu instalacji w różnych inwestycjach deweloperskich.