Wiedza poparta doświadczeniem

Inwestorem oraz wykonawcą inwestycji jest firma Emonter Group.

Nasza firma istnieje już od 2003 roku, natomiast w branży budowlanej działamy od 2006 roku. Początkowo skupialiśmy się na projektowaniu i wykonywaniu instalacji elektrycznych w inwestycjach deweloperskich. Posiadamy także dużą wiedzę i doświadczenie w kwestii innowacyjnych systemów inteligentnego domu

Na naszą kadrę pracowniczą składa się zespół doświadczonych i wyspecjalizowanych monterów. Posiadamy także własny park maszyn budowlanych. O jakości wykonywanych przez nas usług świadczy duża ilość projektów (z powodzeniem oddaliśmy ponad 1500 mieszkań), a także posiadanie certyfikatu Rzetelna Firma.

Tworzymy nowy standard budownictwa

Wraz z końcem 2021 roku postanowiliśmy zrobić kolejny krok naprzód jako firma i stworzyć naszą własną, wyjątkową inwestycję deweloperską – Verde Residence. Przy wykorzystaniu naszego wieloletniego doświadczenia w obszarze zaawansowanych systemów elektrycznych tworzymy kameralne osiedle inteligentnych domów jednorodzinnych, nastawionych na korzystanie z odnawialnych źródeł energii oraz całkowitą niezależność energetyczną. 

Wyjątkowa lokalizacja

Całość inwestycji położona jest w malowniczym sąsiedztwie Lasu Łagiewnickiego w niewielkiej odległości od centrum Łodzi, co czyni tę lokalizację idealną dla osób ceniących ciszę, jak i zauroczonych wielkomiejskim charakterem.